zakupy ze stylistka
 ← do strony głównej 
Dla nowych i stałych klientów
Podczas wspólnych zakupów pokażę Ci na co zwracać uwagę przy doborze garderoby, jak szukać by dobierać fasony odpowiednie do twojej figury i we właściwych kolorach, nie spędzając przy tym pół dnia w centrum handlowym.

Zakupy pod okiem specjalisty uchronią Cię przed wydawaniem pieniędzy na rzeczy, których w przyszłości nigdy nie założysz, lub które zamiast zdobić będą Cię szpecić.

Nauczę Cię jak robić mądre i rozsądne zakupy.

Taka wyprawa trwa zwykle od 3 do 4 godzin (w przypadku męskich zakupów często w zupełności wystarczają 2 godziny). Tyle wystarczy by skompletować podstawowe zestawy. Jeśli uznasz jednak, że potrzebujesz więcej czasu na zakupy, więcej czasu do namysłu lub po prostu lubisz kilka razy przymierzyć coś przed zakupem, będę miała dla Ciebie tyle czasu, ile potrzebujesz.

Jeśli poczujesz się pewniej ze specjalistką u swego boku, podczas tych modowych poszukiwań, będziesz mogła/mógł korzystać z mojego wsparcia, za każdym razem kiedy uznasz, że jest Ci ono potrzebne.

Jeśli nie będziesz mieć czasu by biegać po sklepach, znając Cię już wcześniej , będę mogła zrobić zakupy za Ciebie i dostarczyć Ci je do domu, tam spokojnie przymierzysz, a to z czego zrezygnujesz oddam do sklepu.