You are currently viewing Wyjątkowy pomysł na prezent Walentykowy dla niej i dla niego

Kto z Was nigdy nie głowił się nad tym co kupić bliskiej osobie na Walentynki, niech pierwszy rzuci kamieniem ;)

Nie ważne jak długo trwa relacja, dylemat zawsze się pojawia. Jeśli krótko, to czy na tym etapie znajomości można kupić to czy tamto, a jesli długo, to pojawia sią wątpliwość co tym razem skoro juz wszystko było w poprzednich latach. 

Każdemu zależy by prezent na Walentynki był wyjątkowy i oryginalny i stąd odwieczne pytanie: Co kupić na Walentynki ? 

W sklepach już od początku lutego można znaleźć ogrom walentynkowych gadżetów. Przyznam, że trochę mnie to przeraża, bo oczami wyobraźni, widzę jak te kilometry plastikowych serduszek, pluszowych misiów i innych gadżetów, które teraz zalegają na sklepowych półkach, po kilku miesiącach będą zalegały w oceanach. I tak co roku…. 

Ja do znudzenia będę powtarzać, że najlepszym prezentem jaki możemy dać drugiej osobie, na Walentynki  i nie tylko jest czas i obecność. 

Już od kilku lat, obdarowując swoich bliskich na różne okazje, staram się wybierać dla nich bony prezentowe na różne aktywności. I tak na przykład pod choinkę mój mąż dostał kurs wspinaczkowy a siostra na urodziny wspólną wycieczkę. Oczywiście zdarza się że wybieram prezenty rzeczowe, ale zawsze wtedy zwracam uwagę na to by to była rzecz przydatna, użytkowa lub /i spełniająca czyjeś pragnienie. Unikam durnostojek, ładnych , zabawnych pierdółek , które będą cieszyć przez chwilę a potem wylądują na śmietniku a biedna planeta będzie musiała sobie z tym radzić. Ponadto jestem zwolenniczką nie zagracania przestrzeni w której żyję, więc unikam wszystkiego co mogłoby zagracić przestrzeń moją i moich bliskich. 

Skoro jesteście na tej stronie, to znaczy, że tematy modowe i stylizacyjne są w obszarze Waszych zainteresowań a może nawet potrzeb, dlatego postanowiłam podpowiedzieć Wam jaki związek ma stylistka z prezentem na walentynki :) 

Co powiecie na prezent w postaci dobrej zabawy i wspólnego, pożytecznego i rozwijającego czasu podczas spotkania ze stylistką? 

To może być też prezent dla pary, który zrealizujecie razem,  podczas Dnia ze Stylistką. 

Przychodzicie na takie spotkanie razem. Możecie odwiedzić mnie w mojej warszawskiej PracowAni, gdzie możemy zrobić analizy kolorystyczne i analizy stylów i fasonów dla Was. Ponadto możemy przejrzeć Waszą garderobę a potem skoczyć na wspólne zakupy !  Albo od razu możemy umówić się na zakupach. Wybór należy do Was. Mam dla Was ok. 8 godzin a w tym czasie możecie sami wybrać mix moich usług z jakiego chcecie skorzystać  :) 

Dowiecie sie wiele nowych rzeczy o sobie i o modzie. 

A jeśli jesteście jedną z tych par, które zakupów nigdy razem nie robią bo boją się,  że się pozabijają ;) to również  jest to dla Was idealny prezent.

Nie zliczę ile razy usłyszałam od moich klientów, że uratowałam ich przed rozwodem ;)  Zakupy i  kwestie ubraniowo-modowe były tematem, który mocno wystawiał  ich związek na próbę. Odkąd zaczęli chodzić na zakupy ze mną ten problem zniknął a oni polubili  wspólny shopping !

Jeśli poczuliście, że taki ( lub inny z mojej oferty) prezent będzie idealny dla Was lub bliskiej Wam osoby to zapraszam do mojego  SKLEPU INTERNETOWEGO !

Znajdziecie tam praktyczny prezent na walentynki. Każda z moich usług  jest dostępna w formie bonu prezentowego. 

Nawet jeśli zostawicie to na ostatnią chwilę, znajdziecie tam prezentowe pomysły na walentynki online !  Jeśli czasu będzie bardzo mało i będzie musiał to byc naprawde szybki prezent ( mniej niż 24 godziny) , zadzwońcie do mnie, żeby przyśpieszyć całą akcję  :) 

Szczęśliwych Walentynek !