[su_row][su_column size=”1/3″]
Szkolenia i wydarzenia modowe
[/su_column]
[su_column size=”2/3″]
[su_highlight background=”transparent” color=”#b1b2b3″]← do strony głównej[/su_highlight]

Szkolenia dla przyszłych stylistów

Marzysz by zostać osobistym stylistą ale nie wiesz od czego zacząć? Zacznij od kursu zawodowego dla stylistów, podczas którego poznasz tajniki zawodu, nauczysz się przeprowadzać analizę kolorystyczną i rozpoznawać wszystkie rodzaje sylwetek. Dowiesz się jak robić zakupy z klientami i przeglądać ich szafy, a także zobaczysz i sprawdzisz na własnej skórze, na czym polega praca stylisty na planie sesji zdjęciowej. To, co wyróżnia moje metody pracy, to utrwalanie każdej wiedzy teoretycznej godzinami zajęć praktycznych. Moje kursy jako pierwsze i jedyne oferują kursantom możliwość zdobywania doświadczenia w pracy z klientami, a dla najlepszych, praktyki przy tworzeniu stylizacji do programów telewizyjnych.

Termin i program kursu dobiorę indywidualnie do Twoich potrzeb. Możesz zgłosić się do mnie z grupą znajomych, a także możesz odbyć kurs indywidualnie. Wybór należy do Ciebie.
Wiele lat doświadczenia w zawodzie stylistki i lata prowadzenia szkoleń z tego zakresu daje mi stuprocentową pewność, że będziesz doskonale przygotowany. :)

[su_spacer]

Warsztaty wizerunkowe

Jeśli czujesz, że praca stylisty to nie jest Twoja nisza, ale chcesz zorganizować warsztaty z zakresu stylizacji czy zasad dress code dla swoich pracowników lub umilić im tym wyjazd integracyjny albo sprawić prezent świąteczny, indywidualnie dopasuję program zajęć do Twoich oczekiwań.
Dziesiątki szkoleń z zakresu dress code i wizerunku w biznesie sprawiły, że żadna forma warsztatów nie jest mi obca.

[su_spacer]

Warsztaty i szkolenia makijażowe

W swojej PracowAni organizuję warsztaty makijażowe dla kobiet, które chcą się nauczyć jak dobrze malować się na codzień, jakie kosmetyki są odpowiednie dla ich cery i co zrobić by poranny makijaż nie zajmował godziny. W kameralych grupach i pod okiem najlepszych dostaniecie pokaźną dawkę wiedzy teoretycznej, ale co najważniejsze prakatycznej ! Tak, tak, każda z Was będzie musiała na zajęciach sama wykonać pełen makijaż.
Dla bardziej zaawansowanych w temacie makijażu organizuję też zawodowe kursy makijażowe, zarówno indywidulane jak i grupowe. Oferta obejmuje poziom podstawowy, średniozaawansowany oraz zaawansowany. Ponadto organizuję też kursy doszkalające z konkretnego rodzaju makijażu, który chcecie podszkolić.

[su_spacer]

Wydarzenia modowe

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą, masz ciekawy pomysł, napisz lub zadzwoń do mnie.

[su_spacer]
[su_divider text=”” link_color=”#ffffff”]
[/su_column]
[/su_row]