stylizacje slubne
 ← do strony głównej 
Dla nowych i stałych klientów

Dzień własnego ślubu to moment, w którym nawet osoby kompletnie nie przywiązujące wagi do wyglądu chcą wyglądać perfekcyjnie.

A sprawa nie jest prosta bo trzeba sprostać wielu przeciwnościom.

Suknie ślubne mają to do siebie, że w prawie każdej wygląda się w miarę ładnie, a męskie garnitury, fraki czy smokingi jakoś leża na większości mężczyzn. Ale czy dzień własnego ślubu to dobra okazja by wyglądać w „miarę ładnie” i „jakoś” ? Chyba, a właściwie na pewno nie.

Każdy przecież chce wyglądać perfekcyjnie w tym wyjątkowym dniu.

Wybór stroju na ten dzień to nie lada wyzwanie, zwłaszcza wybór tej jednej jedynej sukni. Większość kobiet ma mniej lub bardziej sprecyzowane wyobrażenie na temat idealnej sukni ślubnej, często jeszcze z czasów zabaw lalkami, ale jak pogodzić to z obecnymi trendami, naszą sylwetką, wystrojem sali? Sprawy nie ułatwiają też złote rady przyjaciółek, druhen, mamy, teściowej, której jak każdy wie nie należy się przeciwstawiać już na samym początku. Podobnie jest ze strojem Pana Młodego.

Trzeba też pamiętać o dodatkach, zarówno u niej jak i u niego i o tym, że oba stroje muszą się wzajemnie uzupełniać i do siebie pasować, zupełnie jak w małżeństwie :)

Współpracując z parami młodymi dbam nie tylko o ich doskonały wygląd, ale też nie mniej ważne jest dla mnie samopoczucie moich klientów w proponowanych przeze mnie zestawach. Nigdy niczego nie narzucam, jedynie doradzam i podpowiadam. Nie mogę przecież zapomnieć o tym, że to ich wielki dzień i spełnienie ich marzeń.