analiza sylwetki
 ← do strony głównej 
Dla nowych klientów
Tajemnica perfekcyjnego wyglądu tkwi w świadomości własnych zalet, a w drugiej kolejności wad. Zazwyczaj skupiamy się wyłącznie na tych drugich, zapominając o tym, czym możemy się pochwalić. Ta zasada działa zarówno w przypadku kobiet jak i mężczyzn.

Sprawę utrudniają też nasze błędne wyobrażenia na temat własnego wyglądu. Niejednokrotnie zgłaszali się do mnie klienci z pytaniem jak się ubrać mając np. szerokie biodra, ponieważ stosują różne triki z poradników a ich sylwetka nadal nie wygląda dobrze. Podczas spotkania okazywało się, że mają po prostu za szerokie ramiona a biodra zamiast zwężać, powinni poszerzać.

Profesjonalna analiza sylwetki trwa około 2 godzin i składa się z kilku etapów. Na początek określa się proporcje oraz typ sylwetki. Kolejny krok to dokładne przeanalizowanie słabych i mocnych stron figury oraz dobranie najodpowiedniejszych dla niej fasonów. Właściwie przeprowadzona analiza sylwetki nie może obejść się bez określenia kształtu twarzy, oraz proporcji poszczególnych elementów ciała względem siebie.

Dopasowując fasony najlepsze dla Ciebie, nie zapomnę o Twoich upodobaniach i stylu życia jaki prowadzisz.

Po spotkaniu otrzymasz ode mnie pisemne instrukcje w celu lepszego utrwalenia nowo zdobytej wiedzy.

Nie ma przecież brzydkich ludzi, są tylko źle ubrani.