Zakupy ze stylistką

Podczas wspólnych zakupów pokażę Ci na co zwracać uwagę przy doborze garderoby, jak szukać by dobierać fasony odpowiednie do twojej figury i we właściwych kolorach, nie spędzając przy tym pół dnia w centrum handlowym.

Zakupy za stylistkąTakie zakupy pod okiem specjalisty uchronią Cię przed wydawaniem pieniędzy na rzeczy których w przyszłości nigdy nie założysz, lub które zamiast zdobić będą Cię szpecić.

Oprócz właściwych fasonów, podpowiem Ci które materiały są dla Ciebie najlepsze, oraz jakie kolory.

Sama wiem ile czasu i nerwów kosztuje zwykła wyprawa po sukienkę. Bo nie dość, że ubranie musi być dobrane pod względem tkaniny, fasonu, koloru a także pasować do danej okazji, to jeszcze żeby tych trudności było mało, trzeba borykać się z takimi przeciwnościami losu jak złe światło w przymierzalniach, wyszczuplające bądź pogrubiające lustra, często niesympatyczna obsługa czy zmęczona koleżanka, która zamiast doradzić, jedynie marudzi.

Dlatego właśnie w takich sytuacjach nieoceniona jest pomoc specjalistki.

Wiem czego, w jakich sklepach szukać, wiem którym lustrom można zaufać, a kiedy lepiej w nie nie patrzeć. Wieloletnia praktyka, pozwala mi sprawnie, nawet przy złym świetle, odróżnić barwy ciepłe od zimnych, rzecz niezbędna przy dobieraniu kolorów zgodnych z typem kolorystycznym.

Taka wyprawa trwa zwykle od 3 do 4 godzin. Tyle wystarczy by skompletować podstawowe zestawy. Jeśli jednak okaże się, że brakuje jeszcze kilku rzeczy, a Ty już padasz z nóg, możemy kolejne godziny przełożyć na następny dzień, bez konsekwencji finansowych dla Ciebie.

Jeśli poczujesz się pewniej ze specjalistką u swego boku, podczas tych modowych poszukiwań, będziesz mogła korzystać z mojego wsparcia, za każdym razem kiedy uznasz, że jest Ci ono potrzebne.

Jeśli nie będziesz miała czasu biegać po sklepach, znając Cię już wcześniej , będę mogła zrobić zakupy za Ciebie i dostarczyć Ci je do domu, tam spokojnie przymierzysz, a to z czego zrezygnujesz oddam do sklepu.